­čÜÇÔşÉWeb Hosting ├ç├Âz├╝m Orta─č─▒n─▒z - Tekno First­čÜÇÔşÉ | Wokeey - T├╝rkiyenin Wordpress Eklenti Platformu

Sorun Cevaplayal─▒m

Eklenti&Tema Wordpress t├╝m soru(n)lara 7/24 destek.

Tema&Eklenti ─░stek

─░stedi─činiz Tema ve Eklentileri G├Ânderin Yay─▒nlayal─▒m.

Bizimle ─░leti┼čime Ge├žin

Formu Doldurarak bize mail atabilirsiniz.

­čÜÇÔşÉWeb Hosting ├ç├Âz├╝m Orta─č─▒n─▒z - Tekno First­čÜÇÔşÉ

TeknoFirst

Webmaster ├ťyelik
Kat─▒l─▒m
23 Ara 2019
Tepkime puan─▒
0
Web sitesi
www.teknofirst.com
    ├ľne ├ž─▒kan konu

TeknoFirst 2019'un En ─░yi Hosting ┼×irketi

Tekno First, kaliteli hizmet ve ├╝st d├╝zey m├╝┼čteri deste─či sunarak, m├╝┼čterilerine y├╝ksek marka kalitesi kazand─▒rma yolunda, profesyonel yaz─▒l─▒mlar─▒yla, yenilik├ži PR anlay─▒┼č─▒yla ve ├╝st├╝n performans sunucu ├Âzellikleriyle hizmet vermektedir.

─░┼čletmelerin ticari hayat─▒n─▒ ┼čekillendiren web tasar─▒m ve dijital reklam ├žal─▒┼čmalar─▒n─▒ g├╝n├╝m├╝z ├ža─č─▒na uygun ve yenilik├ži bak─▒┼č a├ž─▒s─▒yla haz─▒rlay─▒p i┼čletmelerin dijital markas─▒n─▒ en iyi ┼čekilde faaliyete ge├žirmek vizyonu ile Tekno First Bili┼čim, 2019 y─▒l─▒nda kurulmu┼čtur.

M├╝┼čterilerinin yan─▒ s─▒ra ├žal─▒┼čanlar─▒, i┼č ortaklar─▒ ve hatta rakipleri i├žin bir tutkuya d├Ân├╝┼čt├╝recek, s─▒n─▒f─▒n─▒n en iyisi yaz─▒l─▒mlar─▒ ve sunucular─▒ b├╝nyesinde bar─▒nd─▒ran Tekno First Bili┼čim, ├žal─▒┼čt─▒─č─▒ alanlarda k├╝resel bir lider olma hedefiyle g├╝nden g├╝ne kendini geli┼čtirmektedir.

Web tasar─▒m, hosting(sunucu), E-Ticaret dan─▒┼čmanl─▒─č─▒, kurumsal kimlik ve logo tasar─▒m, sosyal medya dan─▒┼čmanl─▒─č─▒, profesyonel video ├žekimi ve montaj─▒, dijital reklam dan─▒┼čmanl─▒─č─▒, siber g├╝venlik hizmeti olmak ├╝zere 8 sekt├Ârde faaliyet g├Âsteren Tekno First Bili┼čim mevcut hizmet verdi─či sekt├Ârlerin yan─▒ s─▒ra teknolojik alan─▒ndaki yeni yat─▒r─▒mlar─▒yla b├╝y├╝mesini s├╝rd├╝rmektedir.

Tekno First Bili┼čimÔÇÖin ula┼čt─▒─č─▒ ba┼čar─▒n─▒n arkas─▒nda, m├╝┼čteri odakl─▒ ve profesyonelli─či merkez alan bir y├Ânetim yakla┼č─▒m─▒ yer almaktad─▒r. Bu yakla┼č─▒m─▒n bir sonucu olarak, yaln─▒zca T├╝rkiye de─čil ba┼čta Hollanda ve Almanya olmak ├╝zere yurt d─▒┼č─▒nda i┼čbirlikleri ve m├╝┼čterileri bulunmaktad─▒r.

Hayata ge├žirdi─či t├╝m kurumsal projelerinde sorumluluklar─▒n─▒n bilincinde olan Tekno First Bili┼čim, sekt├Âre ├Ânc├╝ ve ├Ârnek olma amac─▒yla hareket ederken, hizmetleriyle ├╝lke ekonomisine ve teknolojisine katk─▒ sa─člamaktad─▒r.

M├ť┼×TER─░ PANEL─░M─░Z
Kolay kullan─▒labilen ┼č─▒k tasar─▒m─▒ ile geli┼čmi┼č m├╝┼čteri panelimiz.

Sat─▒┼č ├ľncesi Whatsapp Destek Hatt─▒ 0346 222 4964 ─░├žin T─▒klay─▒n

Google M├╝┼čterilerimiz : Hemen ─░ncele

MUTLU M├ť┼×TER─░LER─░M─░Z

ReckRaez adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Bu konuya bir referans yaz─▒lacaksa en tepeye beni yaz─▒n , kendileriyle daha ├Âncede i┼č hukukumuz oldu ├žal─▒┼č─▒lmas─▒ gereken ┼čans verilmesi gereken bir firma , kendilerinden 3 y─▒ll─▒k reseller hizmeti sat─▒n ald─▒m i┼č ahl├óklar─▒ ve yakla┼č─▒mlar─▒ olduk├ža nazik ve ilgili tavsiye ediyorum.

bcaylaak adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
K─▒sa bir s├╝reli─čine paketlerden birini sat─▒n ald─▒m. Siteler ger├žekten h─▒zl─▒, GTMetrix de siteye yapt─▒─č─▒m d├╝zenlemeler ile A - 100 / A - 98 puan aral─▒─č─▒nda sonu├žlar ├ž─▒kt─▒. Daha ├Ânce kulland─▒─č─▒m bir hosting de Demo Import ederken Timeout sorunuyla kar┼č─▒la┼č─▒yordum ayn─▒ temay─▒ yine ayn─▒ ┼čekilde kurulum yapt─▒m bir s─▒k─▒nt─▒ ya┼čatmad─▒. Destek veren arkada┼č sa─čolsun ger├žekten baya ilgili davran─▒yor. Mail ├╝zerinden de ileti┼čime ge├žti. ─░lerleyen d├Ânemlerde hem kendim hem de i┼č yapt─▒─č─▒m m├╝┼čterilerime tavsiye etmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Verilen hizmet i├žin te┼čekk├╝rler.

cempolat adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Normalde farkl─▒ bir yerden sunucu kullan─▒yordum arkada┼č tavsiyesi ├╝zerine tan─▒┼čt─▒m kendileri ile sunucu performans─▒ ger├žekten ├žok h─▒zl─▒ arkada┼člarda gayet ilgili Te┼čekk├╝rler

eminilhan adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Kendilerinden 1 senelik reseller ald─▒k. Sa─čolsunlar her vakit yard─▒mc─▒ oldular. Herkese ├Âneririm.

ozgunatik adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Arkada┼č ile daha ├Ânce bir yaz─▒l─▒m ├žal─▒┼čmas─▒ yapt─▒k i┼činde d├╝zg├╝n, konuya hakim biri.

Randy adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Destek konusunda ├žok olumlu geri d├Ân├╝┼čler ald─▒m, fiyatlar da ├žok uygun. Bence host arayanlar bir ┼čans verebilirler, firma da bu ├žizgide ilerlerse g├╝zel yerlere gelir. Te┼čekk├╝rler.

Voli53 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Bir adet reseller al─▒nd─▒. Hemen teslim edildi.

MuratReis adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

https://www.rottweilerturkiye.net web sitemi tamamlad─▒k ben @TeknoFirst; ekibi ve ├Âzelikle Talha karde┼čime emekleri i├žin te┼čekk├╝r ederim.. yap─▒lan hizmetten son derece memnun kald─▒m ve ba┼čar─▒lar─▒n─▒n devam─▒n─▒ dilerim..

Benzer G├Ânderiler

├ťst