S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular) | Wokeey - Türkiyenin Wordpress Eklenti Platformu

Sorun Cevaplayalım

Eklenti&Tema Wordpress tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Tema&Eklenti İstek

İstediğiniz Tema ve Eklentileri Gönderin Yayınlayalım.

Bizimle İletişime Geçin

Formu Doldurarak bize mail atabilirsiniz.

S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Wokeey

WokeeyTR
Yönetici
V.İ.P Üye
Wookey Üye
Katılım
14 Haz 2019
Mesajlar
807
Tepkime puanı
1,033
Konum
İstanbul
Web sitesi
wokeey.com
Dosyalarımızın hiçbirinde tekil olarak bir fiyatlandırma yoktur.WoVİP Üyelik sistemi ile günlük dosya indirme limitinizi kaldırıp istediğin dosyayı istediğiniz kadar indirebilirsiniz.

Dosyaların hepsi Genel Kamu Lisansı ile lisanslanmış dosyalardır hiçbirisi n*lled w*rez dosyalar değildir.

Her bir eklenti ve tema orjinal sahibinden güncellendikten 24 saat süresi boyunca bizim sistemimize eklenecekdir.Eğer ki gözünüze çarpan güncel olmayan bir eklenti var ise lütfen Tema İstek veya Eklenti İstek Kategorilerine konu açabilirsiniz.

Günlük 5 Adet dosya indirme limitinizden indirdiğiniz kaynağı web sitenize yüklemeden Virustotal Gibi dosya tarama sitelerinde virüs programlarının kontrolüne sokabilirsiniz.

Ödeme sonrası Bana özel mesaj göndererek dekont bilgilerinizi gönderirseniz yetkilendirmeniz forum üzerinden yapılacakdır.

Lisans anahtarlarını sağlamayız/kiralamayız/piyasaya sürmeyiz/yeniden satmayız. Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı kapsamında lisanslıdır. İhtiyaç duyduğunuz projelerin hepsinde bunları kullanmak için herhangi bir lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler ve temalar sadece sahiplerinden otomatik güncellemeler almak için lisans anahtarlarına ihtiyaç duyarlar.

Merhaba forum üzerinden detaylı derecede destek sağlıyoruz tek yapmanız gereken ilgili kategorilere konu açmak.
 
Son düzenleme:
Üst