S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular) - Wokeey - Türkiyenin Wordpress Eklenti Platformu
Wokeey - Türkiyenin Wordpress Eklenti Platformu

Merhaba, Wokeey'e hoşgeldin,forumumuza kayıt olarak bir çok kaynaktan ücretsiz olarak faydalanabilir aynı zaman da wordpress eklentileri ve temaları hakkında bir çok konuda yardım isteyebilirsin.Hadi Ne Duruyorsun Sende Üye Olarak Yüzlerce Kaynaktan Faydalan.

S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

  • Konbuyu başlatan Wokeey
  • Başlangıç tarihi
Wokeey

Wokeey

WokeeyTR
Yönetici
V.İ.P Üye
Wookey Üye
Mesajlar
753
Tepkime puanı
750
Dosyalarımızın hiçbirinde tekil olarak bir fiyatlandırma yoktur.WoVİP Üyelik sistemi ile günlük dosya indirme limitinizi kaldırıp istediğin dosyayı istediğiniz kadar indirebilirsiniz.

Dosyaların hepsi Genel Kamu Lisansı ile lisanslanmış dosyalardır hiçbirisi n*lled w*rez dosyalar değildir.

Her bir eklenti ve tema orjinal sahibinden güncellendikten 24 saat süresi boyunca bizim sistemimize eklenecekdir.Eğer ki gözünüze çarpan güncel olmayan bir eklenti var ise lütfen Tema İstek veya Eklenti İstek Kategorilerine konu açabilirsiniz.

Günlük 5 Adet dosya indirme limitinizden indirdiğiniz kaynağı web sitenize yüklemeden Virustotal Gibi dosya tarama sitelerinde virüs programlarının kontrolüne sokabilirsiniz.

Ödeme sonrası Bana özel mesaj göndererek dekont bilgilerinizi gönderirseniz yetkilendirmeniz forum üzerinden yapılacakdır.

Lisans anahtarlarını sağlamayız/kiralamayız/piyasaya sürmeyiz/yeniden satmayız. Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı kapsamında lisanslıdır. İhtiyaç duyduğunuz projelerin hepsinde bunları kullanmak için herhangi bir lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler ve temalar sadece sahiplerinden otomatik güncellemeler almak için lisans anahtarlarına ihtiyaç duyarlar.

Merhaba forum üzerinden detaylı derecede destek sağlıyoruz tek yapmanız gereken ilgili kategorilere konu açmak.
 
Son düzenleme:

Üst Alt