Değerlendirme Yapılmıyor | Wokeey - Türkiyenin Wordpress Eklenti Platformu

Sorun Cevaplayalım

Eklenti&Tema Wordpress tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Tema&Eklenti İstek

İstediğiniz Tema ve Eklentileri Gönderin Yayınlayalım.

Bizimle İletişime Geçin

Formu Doldurarak bize mail atabilirsiniz.

Değerlendirme Yapılmıyor

Einsatz

Wookey Üye
Değerlendirme yapılmış ama bana hata mesajı geldiği için ne yazıkki göremedim. O kadar uğraştım, bir de ne göreyim? İçerik bomboş... Dosya linki upload sitelerinden kaldırılmış :) Şimdi sevgili yönetici arkadaşım bu mesajıma kızmadan cevap ver lütfen gayem ne rencide etmek nede rencide olmak. Sen olsan; ilk deneyiminde böyle bir sorun yaşadığın siteye tekrar gelir miydin?

msidergi

Wookey Üye
Site atıl durumda ya ilgilenen yok cidden uzun zamandır. Boşuna vip ücreti verdik birde. İstek tema bekliyorum kaç aydır ne dönüş var ne ilgilenen var. Saldılar siteyi heralde. Yazık.

Wokeey

WokeeyTR
Yönetici
Moderatör
Webmaster Üyelik
Wookey Üye
Web sitesi
wokeey.com
Site atıl durumda ya ilgilenen yok cidden uzun zamandır. Boşuna vip ücreti verdik birde. İstek tema bekliyorum kaç aydır ne dönüş var ne ilgilenen var. Saldılar siteyi heralde. Yazık.
Merhaba site atıl durumda değil , son zamanlara konu eklemiyoruz sadece şuanda zaten 700 taneye yakın kaynağımız var ilerleyen dönemlerde yenileri eklenecek , var olanlar da güncellenecek , sizin istediğiniz tema henüz daha yok olduğunda ekleyip konunuza mesaj yazacağız :).

Wokeey

WokeeyTR
Yönetici
Moderatör
Webmaster Üyelik
Wookey Üye
Web sitesi
wokeey.com
Değerlendirme yapılmış ama bana hata mesajı geldiği için ne yazıkki göremedim. O kadar uğraştım, bir de ne göreyim? İçerik bomboş... Dosya linki upload sitelerinden kaldırılmış :) Şimdi sevgili yönetici arkadaşım bu mesajıma kızmadan cevap ver lütfen gayem ne rencide etmek nede rencide olmak. Sen olsan; ilk deneyiminde böyle bir sorun yaşadığın siteye tekrar gelir miydin?
Evet haklısınız , sorun yaşadığınız kaynağı iletir misiniz düzenleyelim :)