Sıkça Sorulan Sorular | Wokeey - Türkiyenin Wordpress Eklenti Platformu

Sorun Cevaplayalım

Eklenti&Tema Wordpress tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Tema&Eklenti İstek

İstediğiniz Tema ve Eklentileri Gönderin Yayınlayalım.

Bizimle İletişime Geçin

Formu Doldurarak bize mail atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

VİP Üyelik fiyatları neden uygun ?

Diğer sitelerin aksine tek tek tema ve eklenti satışı yerine yıllık ve aylık indirme sınırı bulunan üyeliklerin satılması ülkemiz koşullarınca daha sağlıklı olduğunu düşündük ve bu yüzden fiyatları olabildiğince düşük tuttuk.
Tüm tema & eklentiler direkt olarak geliştiricilerden GPL lisansı ile temin edilmektedir ve tamamen orijinal ürün dosyalarıdır. Bu sayede onlarca ürünü uygun fiyatla size sunabilmekteyiz.

İndireceğim Tema&Eklenti Lisans Anahtarına Sahipmi

İndireceğiniz Tema&Eklenti dosyalarında Lisans anahtarları bulunmamaktadır bunun sebebi geliştirici sürümlerinin yayınlanması ve dağıtılmasıdır. (GPL Lisanslı).

Tema&Eklentiler Otomatik Güncelleniyor mu ?

Hayır otomatik olarak güncellenmeyecekdir.Sitemiz de anında bildirim sistemi bulunmaktadır Themeforest ve Codecanyon'da güncellenen içerikler maksimum 24 saat içerisinde sitemizde güncellenip web bildirimleri ve üyelik oluştururken girdiğiniz e-posta adresinize bildirim şeklinde gönderilecekdir.
Örnek e-posta ekte sunulmuştur.

Ekli dosyalar

Vip Üyelik Geri Ödeme Alabilir miyim ?

Lisans anahtarı problemli dosyaların hiçbirinde iade söz konusu değildir bu tarz problemler için forumumuzdan yardım ve destek isteyebilirsiniz.Tüm dosyalar VT taranıp tarafınıza sunulmaktadır.

İndirmelerde limit var mı ?

Ücretsiz üyeler günlük 5 adet dosya indirebilir.
Silver üyeler günlük 10 adet dosya indirebilir.
Gold üyeler günlük 20 adet dosya indirebilir.
Webmaster üyeler günlük indirme sınırları ve bekleme gibi dezavantajları yoktur.

İndirilen dosyalar nereden temin ediliyor ?

Sitemizde satılan tüm ürünler GPL lisansı altında tema ve eklenti geliştiricilerinden temin edilmektedir. Ürünlerimizin hiç biri WPLocker vb. nu*l ürünler sunan sitelerden temin edilmemektedir ve ürün içeriklerine hiçbir müdahale söz konusu değildir. Bu sayede sizlere güvenli ve uygun fiyatlı ürünler sunabilmekteyiz. Arada istisnalar olsa da tüm dosyalar temiz ve güvenlidir.

Ürün dosyalarında virüs bulursam ?

Çok büyük ihtimalle 2 sebebe dayanmaktadır;
  1. Hatalı tarama sonucu (özellikle VirusTotal, BKAV ve Jiangmin aramaları)
  2. Geliştirici kaynak kodlamasını yaparken tema&eklenti dosyalarına yanlışlıkla virüs bulaştırmış olabilir. (emin olun tahmin ettiğinizden daha sık rastlanan bir durum)

    Böyle bir durumda bizimle irtibata geçmeniz durumunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Tema&Eklenti Kurulumu Yapıyor musunuz ?

Bu destek sadece Webmaster Üyelik'de ücretsiz olarak mevcut , fakat kurulacak eklenti ve temanın düzenine göre makul ücretler karşılığı moderatör ekibimiz kurulum sağlayabilir.
Üst