[VİP] - İThemes BackupBuddy WordPress Plugin | Wokeey - Türkiyenin Wordpress Eklenti Platformu

Sorun Cevaplayalım

Eklenti&Tema Wordpress tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Tema&Eklenti İstek

İstediğiniz Tema ve Eklentileri Gönderin Yayınlayalım.

Bizimle İletişime Geçin

Formu Doldurarak bize mail atabilirsiniz.

İThemes BackupBuddy WordPress Plugin

[VİP] İThemes BackupBuddy WordPress Plugin v8.4.18.0

İndirebilmeniz için [VİP]
Üye Olmanız Gerekmektedir.

138

139

WordPress web sitesi için güvenilir bir yedekleme eklentisi mi arıyorsunuz? Küçük bir kişisel blogunuz veya kurumsal bir web siteniz olsun, WordPress siteniz için otomatik bir yedekleme çözümü kurmanızı kesinlikle öneririz. Bu makalede, WordPress içeriğinizi BackupBuddy ile nasıl güvende tutacağınızı göstereceğiz.
WordPress üzerine BackupBuddy yedekleme çözümü
Neden WordPress blogunuz için bir yedekleme eklentisine ihtiyacınız var?
İnternet'teki tüm web siteleri güvenlik tehditlerine açıktır. Herhangi bir web sitesi, bilgisayar korsanlarına, veri kaybına veya sunucu çökmesinden sonra avlanabilir.
Bu bir WordPress sitesi kullanıp kullanmadığınıza herkesin başına gelebilir. Tecrübesi olan herkes bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini size söyler, ne zaman olur.
Web sitenizi düzenli olarak güncellemezseniz, muhtemelen veritabanınızın el ile yedeklenmesini oluşturabilir ve WordPress dosyalarını yüklemenizden indirebilirsiniz. Ancak, sitenizi düzenli olarak güncellerseniz, yedeklerinizi her zaman güncel tutmak mümkün olmayacaktır.
BackupBuddy'in buraya geldiği yer burasıdır. WordPress sitenizin tam yedeklerini otomatik olarak oluşturmanıza ve bunları bir bulut depolama hizmeti, bilgisayarınız gibi birden çok uzak siteye kaydetmenize olanak veren bir WordPress yedekleme eklentisidir. , FTP sunucusu vb.
Yazar
Wokeey
İndirilme
1
Görüntüleme
152
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Wokeey ait diğer kaynakar

Üst